Fizy Üyelik Abonelik İptali

Fizy üyelik iptali ve Fizy abonelik iptali hakkında bilgi verdiğimiz bu makaleyi inceleyerek Fizy abonelik iptal etme hakkında bilgi alabilirsiniz.

Fizy Abonelik İptali

Türkcell tarafından kullanıcıların kullanımına sürülen Fizy ile online olarak şarki dinleyebilir, video klip izleyebilir ve radyo kanallarını dinleyebilirsiniz. Fizy uygulaması piyasaya sürüldükten sonra ülkemizde en çok yüklenen müzik dinleme uygulamalarından biri haline dönüştü. Türkcell hata sahip olan kullanıcılar Fizy aboneliği alarak kotadan bağımsız olarak müzik keyfini yaşayabilirler. Fizy oluşturduğu müzik listeleriyle kullanıcıların isteklerine uygun müzikleri bir arada toplayarak kullanıcıları tek tek müzik seçme uğraşından kurtarmaktadır. Fizy geniş arşivi ve ses kalitesi sayesinde hemen hemen tüm müzikleri yüksek kalitede kullanıcılara sunmaktadır.

Fizy online müzik dinleme ve video izleme uygulaması olmasına rağmen çevrimdışı aldığın müzikleri de internetin yokken dinleme imkanı sunmaktadır. Eşsiz müzik deneyimi sayesinde milyonlarca şarkı, video klip, radyo kanalları, müzik dinleme listeleri ile abonelerine eğlenceli ve keyifli dakikalar yaşatmaktadır. Fizy’in çevrimdışı özelliğinden faydalanabilmek için Fizy Premium ya da Fizy Video Müzik üyesi olunmalıdır. Şarkı ve videolara çevrimdışı ulaşabilmeniz için aşağıdaki adımları uygulamanız gerekmektedir.

 • Çevrimdışı video ve şarkılara ulaşabilmeniz için “Listelerim” alanını düzenlemelisiniz.
 • Öncelikle menü bölümünden “Listelerim” sekmesine geliniz.
 • Çevrimdışı ulaşmak istediğiniz video ve müzik listesini seçiniz.
 • Sayfada bulunan “çevrim dışı dinle/izle” seçeneğini aktif hale getirin ve bir süre bekleyiniz. Çevrim dışına alınan video ve şarkılar için şarkı üzerinde turuncu bir ikon çıkar.
 • Çevrim dışına aldığın müzik ve videolara internetin yokken de ulaşabilirsin.

Fizy’e App Store, Google Play, Fizy mobil uygulama ve fizy.com alan adlı domain üzerinden ulaşıp kullanabilirsiniz. Web sitesi üzerinden ya da uygulamasına girdikten sonra giriş yap seçeneğini seçmeniz gerekmekte. Ardından telefon numarası ve şifre bilgilerini girmeniz gerekmekte. Eğer şifrenizi bilmiyorsanız öncelikle şifre almanız gerekmekte. Şifre alabilmek için Turkcell abonesi iseniz 2200’a, farklı bir operatör abonesi iseniz 532755222’ye SIFRE yazıp göndermeniz gerekmekte. Giriş yaptıktan sonra hizmetlerden yararlanabilmek için size uygun bir abonelik seçmeniz gerekmekte.

Fizy Üyelikleri

Fizy Premium Üyeliği: Fizy premium paket ile Fizy’deki tüm müzik, video ve radyolara erişmeniz mümkün. Fizy’in tüm imkanlarından yararlanabileceğiniz bu pakette aylık sadece 17,99 TL ödemektesiniz. Fizy Premium pakette çevrimdışı müzik dinleme seçeneği de bulunmaktadır. Fizy Premium abonesi olabilmeniz için FIZY PREMIUM yazıp 2200’a sms göndermeniz gerekmekte.

Yıllık Fizy Premium Üyeliği: 12 ay kalma sözü karşılığında Fizy Premium paketinden indirimli olarak yararlanabilmektesiniz. Bu imkandan yararlanabilmek için öncelikle mevcut Fizy aboneliğini iptal etmeniz ve YILLIK FIZYPREMIUM yazıp 2200’a sms göndermeniz gerekmekte.

Fizy Premium Paycell Üyeliği: Fizy Premium üyeliğinden faydalanabilmek için Paycell kartınla ödeme yapabilirsin. Paycell kartınız ile aylık sadece 17,99 TL’ye Fizy’deki tüm müzik, video, radyo ve listelerden faydalanabilirsiniz.

Fizy Başlangıç Üyeliği: Turkcell abonelerine seçili tarife ve pakete ek olarak Fizy Başlangıç Paketi üyeliği verilmektedir. Bu paketle milyonlarca müziği ve videoyu reklamsız şekilde izleyebilir ve dinleyebilirsiniz.

Fizy Radyo Üyeliği: Yüzlerce kaliteli radyo kanalına ulaşabileceğin bu üyelikte şarkıların 30 saniyelik demolarını da dinleyebilmektesin. Ücretsiz olan bu üyelikte tek yapmanız gereken uygulamaya giriş yapmak.

Fizy Abonelik Üyelik İptal Etme

“Turkcell Faturama Yansıt” seçeneği ile üyelik aldıysanız aldığınız üyelikle alakalı seçeneği seçerek 2200’a sms atmanız gerekmektedir Bu şekilde Fizy üyeliğinizi sonlandırabilirsiniz.

 • fizy Müzik Üyeliği (eski adıyla Süper Müzik) iptali için: IPTAL SUPERMUZIK yazıp 2200’a sms gönderiniz.
 • fizy Müzik Üyeliği (eski adıyla Sınırsız Müzik) iptali için: IPTAL FIZYMUZIK yazıp 2200’a sms gönderiniz.
 • fizy Video Müzik Üyeliği iptali için: IPTAL VIDEOMUZIK yazıp 2200’a sms gönderiniz.
 • fizy Premium Üyeliği iptali için: IPTAL FIZYPREMIUM yazıp 2200’a sms gönderiniz.
 • fizy Premium Ek Üyeliği iptali için: IPTAL FIZY EK yazıp 2200’a sms gönderiniz.
 • Yıllık fizy Müzik Üyeliği iptali için: IPTAL YILLIKMUZIK yazıp 2200’a sms gönderiniz.
 • Yıllık fizy Video Müzik Üyeliği iptali için: IPTAL YILLIKFIZY yazıp 2200’a sms gönderiniz.

Yıllık Fizy Premium özelliğini iptal edebilmeniz için Turkcell müşteri hizmetlerini aramanız gerekmektedir.

Eğer ücretli üyeliği App Store ya da Google Play üzerinden yaptıysanız üyelik iptalini yine buradan yapmanız gerekmektedir. Google Play’de üyeliği iptal edebilmeniz için aşağıdaki adımları izlemeniz gerekmektedir.

 • Google Play Store’ye giriş yapınız.
 • İlgili üyeliği aldığınız Google hesabına giriş yapınız.
 • Menü ardından Abonelikler’e giriş yapınız.
 • İptal etmek istediğiniz aboneliği seçiniz.
 • Aboneliği İptal Et’e tıklayınız ve gelen talimatları uygulayınız.

Aboneliği iptal ettikten sonra ücretini ödediğiniz abonelik süresi bitene kadar uygulamayı kullanmaya devam edebilirsiniz. Bu süre tamamlandıktan sonra abonelik otomatik olarak iptal edilecektir.

Arama Terimleri: fizy abonelik iptal etme, fizy abonelik iptali, fizy üyelik iptal etme, fizy üyelik iptali 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir